W dzisiejszych czasach większość z nas nie wyobraża sobie życia bez smartphone’a. Urządzenie to ratuje nas w wielu kłopotliwych sytuacjach, spełniając rolę „zapasowego mózgu”. Niestety nowoczesne telefony, poza tym, że bardzo funkcjonalne są również delikatne. Szczególnie wrażliwe na upadki (a w dodatku bardzo drogie w naprawie) są ekrany. Pewnym ratunkiem może być w tej sytuacji szkło hartowane Jak założyć to ustrojstwo – zastanawia się może wielu z was. Cóż wbrew pozorom, jest to bardzo łatwe. 

Gdzie kupić szkło hartowane?

Pierwszym krokiem jest oczywiście zakup interesującego nas produktu. Szkło hartowane możemy nabyć większości sklepów z akcesoriami do telefonów. Warto oczywiście pamiętać, że do poszczególnych rodzajów telefonu trzeba zakupić odpowiednie szkło. W przeciwnym wypadku wyrzucimy pieniądze w błoto. Tak więc przy zakupie podajemy markę i model telefonu, lub pokazujemy sprzedawcy pudełko (ewentualnie instrukcję lub cokolwiek, co pozwoli na odczytanie potrzebnych danych).

Zresztą, bez obaw. W szanującym się sklepie z akcesoriami sprzedawcy znają się na swoje robocie i na pewno nie wcisną nam innego produktu niż potrzebujemy. Raz oszukany klient nie pojawi się ponownie, a w dodatku zadba o jak najgorszą opinię sklepu. Co w dobie mediów społecznościowych potrafi być bardzo dotkliwe. Nawet sobie nie wyobrażacie, jak bardzo właścicielom różnych firm zależy na ocenach na Facebooku lub Google.

Szkło hartowane Jak założyć – Porady

Jeśli już jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami naszego szkła hartowanego, pozostaje pytanie jak mamy go założyć? Otóż jest to bardzo łatwe. Produkt ten przypomina zwykłą folijkę, jaką zakładamy na ekran, aby zapobiec jego porysowaniu. Jeśli jednak ktoś będzie miał kłopoty, zawsze można wpisać w wyszukiwarkę frazę: „szkło hartowane jak założyć” i na pewno znajdziemy pożyteczne poradniki.

Jeśli nie przekonałem cię do samodzielnego zakładania szkła hartowanego zawsze możesz poprosić o pomoc serwisanta. Profesjonalista na pewno nie będzie miał problemów z takim zadaniem. On dobrze wie, jak założyć szkło hartowane jak założyć zwykłą folię na ekran, czy etui.

Ale uwaga! Serwisant proszony o pomoc w takich sprawach, to opcja dla cieniasów! W dodatku dosyć kosztowna, więc chyba lepiej spróbować samemu. Nie wyjdzie? Trudno. Przynajmniej nie poddaliśmy się bez walki. W takim wypadku poproszenie o pomoc nie będzie już tchórzostwem, czy słabością. Będzie to raczej honorowa kapitulacja, na jaką pozwolić sobie może najtwardszy wojownik. Może oprócz japońskiego, ale to już kwestie kulturowe.

Podsumowanie

Reasumując, szkło hartowane jest produktem bardzo użytecznym i warto, by stawało się coraz bardziej popularne. W dodatku jego użycie jest banalnie proste. Dlatego nie będziemy już się rozwodzić nad tym cudem techniki.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Następny artykułFolia ochronna na telefon

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here