Urządzenia firmy Apple znalazły swoich fanów praktycznie na całym świecie. Niestety, problem pojawia się wtedy, gdy na skutek różnych sytuacji nasz sprzęt zostanie uszkodzony, a okres gwarancyjny produktu już dawno minął. Okazuje się, że dla naszego urządzenia nie ma nic straconego, ponieważ istnieje dużo serwisów oferujących naprawę takiego sprzętu, także w Polsce.

Gdzie naprawiać Apple po gwarancji?

Gdy zdecydujemy się już na podjęcie naprawy, zapewne zadamy sobie właśnie to pytanie. Pierwsza rzecz, jaka przyjdzie nam prawdopodobnie na myśl, będzie zgłoszenie do certyfikowanego serwisu Apple. Możemy być pewni, że znajdziemy tam bardzo dobrze wyszkolonych i wykwalifikowanych techników, którzy dobrze zajmą się naszym sprzętem, i starannie ocenią uszkodzenia, oraz wycenią naprawy, jak najbardziej na korzyść klienta. 

Wspomnieliśmy wcześniej, że okres gwarancji właśnie minął. Apple jednak zapewnia nas, że to niekoniecznie musi być taki duży problem, ponieważ tylko w określonych przypadkach naprawa takiego sprzętu będzie wiązała się ze skorzystaniem wcześniej ustalonej gwarancji. Jeśli zdecydujemy się sami podjechać lub podejść do serwisu Apple, a nasz sprzęt nie ma zbyt dużych uszkodzeń, istnieje wtedy bardzo duża szansa na to, że odzyskamy nasze urządzenie jeszcze tego samego dnia. Zobacz jak robi sie to w serwisie https://ibroken.pl/

W przypadku gdy nie mamy jednak takiej możliwości, lub wolimy opcje wysłania do serwisu, albo nasz sprzęt wymaga trochę dłuższego pobytu w serwisie, wtedy po sporządzeniu kosztorysu naprawy oraz po opłaceniu należności, dostaniemy wiadomość zwrotną o gotowej możliwości odbioru urządzenia, lub opcją odesłania go. Wybierając jednak inny serwis niż ten oryginalny, który znajduje się zwykle w dużych miastach, musimy zachować większą ostrożność. Ważną kwestią będzie tutaj sprawdzenie, czy części zamienne pochodzą z zaufanego źródła, oraz czy dany serwisant ma jakiekolwiek doświadczenie w naprawie tego typu sprzętu.

Serwis Apple w Krakowie

W samym Krakowie znajdziemy kilka serwisów Apple. Jednym z godnych polecenia jest na pewno serwis iBroken. Spośród wielu opinii internautów możemy wyczytać, że serwisanci, którzy tam pracują, cechują się ogromnym profesjonalizmem, bardzo dobrą jakością wykonywanej pracy, a także postawioną na wysokim poziomie kulturą osobistą i szeroko rozwiniętą pomocą. Na stronie internetowej iBroken możemy natomiast wyczytać, że ich serwis powstał jako odpowiedź na potrzeby klientów. Zapewniają o częściach pochodzących z zaufanego źródła, a także o wysokiej klasy przeszkoleniu i długotrwałym doświadczeniu. Serwis deklaruje również szybkość dokonywania napraw, zachowując przy tym wysoką jakość.

Firma iBroken mimo posiadania lokalu na Zabłociu, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie klientów wprowadziła w życie opcję mobilnych napraw. Potrzeba jedynie na stronie ibroken.pl zgłosić usterkę. Najpierw wybieramy rodzaj urządzenia, którego dotyczy problem. Następnie wybieramy z listy konkretny model. Jeśli naszego sprzętu, lub jego dokładnego modelu nie ma na stronie, istnieje opcja zapytania się o niego od razu serwisantów. Na koniec dostajemy cennik z wymienionymi usługami, ich kosztami, a także czasem realizacji. Pozostaje już wtedy tylko wypełnić krótki formularz kontaktowy, a darmowy kurier zjawi się pod naszymi drzwiami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here