IPhone zrewolucjonizował rynek telefonów komórkowych. Codziennie serwis sprzętu Apple w Warszawie – macintosz.com odwiedza wielu klientów, którzy swoją przygodę z urządzeniem mobilnym firmy Apple rozpoczęło wiele lat temu. Do tej pory jest to marka, która działa na świadomość młodszych i starszych użytkowników.

Jako pierwszy zaprezentowano model iPhone 2G, który z powodzeniem wiele osób używa do dziś. Co prawda minęło już trzynaście lat odkąd był nowością, a życie Steve’a Jobsa zakończył rak trzustki, jednak telefon wydaje się nieśmiertelny. Niemal co dwa lata firma starała się prezentować nowe modele, po które ustawiali się w kolejkach ludzie na całym świecie. I tak narodziły się telefony generacji 3G, 3GS, 4, 4S, 5. Chyba każdy pamięta jaką furorę zrobiły wśród gwiazd i zwykłych użytkowników. Od 2013 roku zaczęto prezentować po dwa modele. Na pierwszy rzut poszły iPhone 5S oraz 5C, przy czym ten drugi zaprezentowano w plastikowej obudowie.

Wraz z upływem czasu serwis iPhone Warszawa zyskiwał większe grono klientów, ponieważ smartfony stawały się bardziej dostępne finansowo dla Polaków. W następnych latach firma postawiła na nieco większe rozmiary i tak pojawiły się wyświetlacze w dwóch wariantach (rozmiar): 4,7″ oraz 5,5″. Kolejnym krokiem było wypuszczenie na rynek trzech kolejnych generacji telefonów, czyli 6 i 6+, 6S i 6S+, 7 i 7+. Klienci byli zachwyceni nowoczesnymi rozwiązaniami oraz estetyką, która od zawsze charakteryzowała produkty amerykańskiego giganta elektroniki. Do tej pory wiele osób nie chce nawet myśleć o wymianie swojego modelu na inny. Właśnie z tego powodu osoby zajmujące się reperacjami mają ręce pełne roboty.

Naprawa iPhone wymaga fachowej wiedzy, doświadczenia i posiadania odpowiednich części wymiennych. W innym przypadku może się to mijać z celem, ponieważ wykorzystane rozwiązania technologiczne są dość skomplikowane. Na całe szczęście na terenie Warszawy są miejsca, gdzie można oddać swój telefon i mieć pewność, że za jakiś czas będzie zreperowany.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here