Jesteś osobą, która dba o wizerunek? Nic więc dziwnego, że szukasz wyposażenia, które pokaże innym Twoją dbałość o najdrobniejsze detale. W wielu zawodach, to jak inni postrzegają nas, jest bardzo istotne. Doskonałym przykładem jest między innymi zawód przedstawiciela handlowego, czy chociażby kierownik sprzedaży lub przedsiębiorca. Kiedy klient, który będzie z tobą rozmawiać, musi widzieć, że jesteś osobą godną zaufania. Wtedy dużo prędzej skorzysta z oferty Twojej firmy.

Jednym z gadżetów, który często bywa wyjątkowo niedoceniany, jest etui skórzane na smartfon. Musisz pamiętać o tym, że telefon komórkowy jest Twoim narzędziem pracy i bardzo często będziesz korzystać z niego w obecności klientów – nawet po to, by pokazać mu wyniki lub wizualizacje. Niech widzi, że masz dobry telefon, zadbane wyposażenie i eleganckie etui skórzane, które zrobi na nim wrażenie.

Dodatkowa ochrona, czyli zabezpieczenie przed mało estetycznymi zmianami wizualnymi

Nikt nie chce, żeby jego nowy telefon stracił swój świeży blask. Nic dziwnego, że każdy szuka coraz nowszych i bardziej wydajnych rozwiązań. Doskonałym wyborem asortymentu, który łączy ze sobą funkcjonalność, elegancję i atrakcyjne ceny, jest etui skórzane. Biorąc pod uwagę, że telefon komórkowy obecnie może kosztować nawet kilka tysięcy złotych, to dodatkowe zabezpieczenie za kilkadziesiąt (maksymalnie 100) złotych, potrafi ochronić go przed każdym twardym przedmiotem. Wybierajcie stylowe dodatki, które pozwolą Wam osiągnąć naprawdę interesujący efekt. Jeśli stawiacie na prestiż, na pewno znajdziecie ciekawe produkty stworzone przez najpopularniejszych projektantów na świecie.

Etui skórzane kontra silikonowe – wytrzymałość

Na pewno zastanawiasz się, jaki wybór będzie dużo bardziej zadowalający pod względem niezawodności. Jeśli kupisz etui skórzane, możesz spodziewać się, że wytrzyma ono znacznie dłużej, niż klasyczne silikonowe modele za kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt złotych. Dlaczego? Ponieważ skóra to wyjątkowo wytrzymały materiał, który nie tylko charakteryzuje się elastycznością, ale odporny jest na pęknięcia lub rozciąganie. Jedynie warto uważać na szwy, lecz większość markowych komponentów, będzie cieszyć bardzo pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów.

Produkty silikonowe i plastikowe mogą szybko ulec zniszczeniu, a dodatkowo ich lakier lub grafika, zacznie się ścierać przez tarcie. Etui skórzane w najgorszym przypadku zacznie matowieć, co bez wątpienia nie rzuca się tak mocno w oczy, a nawet dodaje indywidualnego charakteru.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here