Każdy gracz ceni sobie fajną rozgrywkę. Można powiedzieć, że element rywalizacji w grach przez ostatnich kilka lat wskoczył na wyższy poziom. W końcu takie gry jak CS czy LoL mają za sobą rzeszę fanów i graczy, którzy traktują te rozgrywki bardziej poważnie. Kilkadziesiąt tysięcy osób na widowni finałów rozgrywek CS:GO i jeszcze większa liczba widzów przed komputerami na serwisach streamingowych mówią same za siebie, prawda?

Takie okoliczności przyczyniają się do tego, że każdy gracz chce pracować nad swoim skillem. Spędza długie godziny przed komputerem, trenując. Nic w tym dziwnego w końcu e-sport w XXI wieku niesie za sobą nie tylko sławę w internecie, ale również olbrzymie pieniądze za wygrywanie turniejów, kontrakty ze sponsorami i tak dalej. Nawet niektóre szkoły w Polsce wprowadziły rozszerzenie o kierunek e-sportowy. Są to zazwyczaj klasy informatyczne, ale kto wie co przyniosą kolejne dekady.

Google, na fali popularności CS:GO i wcześniej wspomnianego e-sportu odnotował znaczy wzrost wyszukiwań typu „faceit boost„, „boosting rang CS:GO”, „How to boost rank w grze Counter Strike Global Offensive”. Wiele osób szczególnie młodych marzy o takiej właśnie przyszłej pracy. Co może być lepszego dla młodych pasjonatów gier komputerowych od zarabiania przez granie w ich ulubione tytuły? Jest wiele możliwości, by spróbować swoich sił w bardziej profesjonalnych rozgrywkach.

Podstawowym narzędziem są mecze rankingowe, które są oferowane przez twórców gier. Poprzez zdobywanie kolejnych rang nabywamy doświadczenia i możemy pochwalić się czymś na co ciężko zapracowaliśmy poprzez długie godziny intensywnych rozgrywek często okraszonych nie małą dawką emocji. Można też spróbować zapisać się na lokalne turnieje organizowane w mniejszych bądź większych miastach przez, np. domy kultury, kluby gier itp. Można też poszukać takich turniejów on-line. Jest wiele stron, które mogą nam w tym pomóc. Jeśli marzy Ci się prywatna liga rozgrywek w CS:GO faceit.com to strona, która powinna Cię zainteresować. Daje ona wiele narzędzi do poprawy swoich umiejętności w grach.

Największą przeszkodą w drodze do sławy mogą okazać się oszuści. Tak jak w prawdziwym życiu możemy spotkać złodziei, naciągaczy tak w grach wszechobecni są cheaterzy. Niestety potrafią oni w bardzo irytujący sposób uprzykrzać nam rozgrywkę i skutecznie niszczyć w nas ambicje i apetyt na wyższe poziomy. Co prawda twórcy czy moderatorzy serwerów robią co w ich mocy, by zlikwidować internetowych trolli. Faktem jest, że boosting rang CS:GO stałby się dużo prostszy bez nich.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here