Gry są niejako sposobem na zabicie nudy podczas podróży, w przerwie w pracy, czy też po prostu są chwilą relaksu po ciężkim dniu w szkole czy w pracy. Poniżej znajdują się propozycje gier, dzięki którym nie tylko spędzicie miło czas, ale również nie zapłacicie za nie ani grosza. Jesteście ciekawi? Zaczynamy. 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/gry-na-telefon/

Animal Crossing

Jest to gra, która w ostatnim czasie zawładnęła światem. Jest to rodzaj gry przygodowej, która przypasuje dosłownie każdej osobie. Co co w niej chodzi? Gracz tworzy własną oazę, a następnie musi wykonać zadania, które są mu powierzone. Przykładowe zadanie to pomoc bohaterowi z zbieraniu jabłek z drzewa. Bardzo duża ilość postaci w grze jest mega słodka, nic dziwnego. W większości są to zwierzaczki. 

Brainzz

Jest to gra z gatunku tych, które będą wymagały od Ciebie nieco myślenia. Spokojnie, nie jest to nic trudnego.  Na początku zaczynamy na łatwych poziomach, ale z czasem wchodzimy w te bardziej zaawansowane. Gra posiada kilka trybów, więc jeśli nie podpasuje Ci jeden, możesz zawsze go zmienić. 

Czółko

Gra idealna na domówkę z przyjaciółki. Dzięki niej nie musimy posiadać tradycyjnej gry i wszystkich potrzebnej do niej rekwizytów. Wystarczy, że my oraz znajomi będziemy mieli przy sobie smartfony. Działa ona na takiej samej zasadzie co kalambury. Gracz wybiera kategorię oraz w następnie przykładamy telefon do czoła. Gracze muszą opisać kim jesteśmy, a my musimy zgadnąć. Przykładowo jeśli wyświetla nam się słowo: ,,żyrafa’’, pozostali gracze muszą nam opisać hasło w taki sposób, aby naprowadzić nas na dobrą drogę. Dobrym sposobem na granie w tą grę jest również zadawanie pytań do przeciwników np. ,,Czy moja postać jest człowiekiem’’. Przeciwni mogą odpowiedzieć nam na pytania tylko tak i nie. 

Zobacz też: http://www.badgersnest.pl/aplikacje-na-telefon-ktore-pozwola-ci-byc-bardziej-zorganizowanym/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here