W pierwszym kwartale 2023 roku ITH z powodzeniem rozbudowuje swoje usługi kolokacyjne, uruchamiając nowe przestrzenie w Warszawie i Katowicach. Te nowe obiekty uzupełniają istniejące lokalizacje w Warszawie przy Al. Jerozolimskich, Bytomiu i Krakowie. Zaawansowana infrastruktura światłowodowa ITH gwarantuje sprawne połączenia między tymi miejscami, umożliwiając dostęp do Internetu oraz transmisję danych.

Rozwój naszej oferty kolokacyjnej to odpowiedź na potrzeby rynku, dzięki temu przedsiębiorstwa mogą dostosować swoją infrastrukturę sieciową do swoich potrzeb. Nasze usługi są elastyczne, umożliwiając korzystanie z różnych lokalizacji jednocześnie w ramach jednej sieci ITH Net. – mówi Niko Bałazy, CEO ITH.

ITH — usługi ICT na miarę potrzeb Twojego biznesu

ITH, renomowany dostawca kompleksowych usług ICT dla firm, prowadzi swoją działalność na terenie Polski. W ofercie posiada takie rozwiązania jak Internet dla firm, kolokacja, wirtualna centrala telefonia czy hosting. Firma ma swoją siedzibę w Krakowie, ale świadczy usługi w licznych miastach kraju, w tym w Katowicach, Rzezawie, Brzesku, Zielonkach, Węgrzcach, Lublinie, Lubinie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Zielonej Górze, Rzeszowie, Radomiu, Gdyni, Sopocie, Łodzi, Olsztynie, Białymstoku, Bydgoszczy, Gorzowie Wielkopolskim, Kielcach, Opolu, Szczecinie, Toruniu i Warszawie.

Niko Bałazy i Jakub Jedynak, założyciele ITH, mają za sobą bogate doświadczenie w sektorze telekomunikacyjnym. Po sprzedaży poprzedniego projektu w 2017 roku postanowili stworzyć firmę, która będzie oferować większą elastyczność i przejrzystość w branży telekomunikacyjnej. W 2021 roku oferta ITH została poszerzona o platformę hostingową Kru.pl.

ITH z sukcesem przeprowadził dwie rundy finansowania, otrzymując wsparcie zarówno kapitałowe, jak i merytoryczne od krakowskiego funduszu B Capital ASI oraz znanego warszawskiego przedsiębiorcy. Warto podkreślić, że żaden z klientów, którzy korzystali z usług ITH podczas okresu testowego, nie zrezygnował z oferty, a wręcz przeciwnie — przedłużył umowę. Dzięki uzyskanemu wsparciu firma może rozwijać się dynamicznie, nieustannie poszerzając swoją ofertę oraz zasięg działania.

ITH — IT, które rozwija się razem z Tobą

ITH, działająca na terenie całego kraju, współpracuje z przeszło 10 000 klientami, wśród których można wymienić firmy takie jak CCC, Solid Security, TUZ, Rosmann i Rage Quit Games. Firma specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu instalacji sieciowych oraz dostarczaniu usług Internetowych dla różnych obiektów, takich jak hale Panattoni, galeria Odyseja w Brzesku czy centra handlowe ATUT w całej Polsce.

ITH Ready to innowacyjny projekt firmy, który ma na celu łączenie biurowców w całej Polsce z siecią ITH Net. Dzięki temu zarówno najemcy, właściciele, jak i zarządcy budynków mogą korzystać z:

 • Ujednolicenia i uporządkowania infrastruktury budynkowej.
 • Szybkiego wdrożenia usług ITH Net.
 • Bezpłatnego korzystania z łącza podstawowego i awaryjnego.

ITH oferuje swoim klientom szereg usług IT, takich jak:

 • Internet dla firm.
 • Łącza transmisji danych.
 • Kolokacja oraz serwery dedykowane.
 • Telefonia IP, w tym wirtualna centrala.
 • Hosting i domeny.
 • Projektowanie i implementacja instalacji niskoprądowych i wewnętrznych sieci
 • NaaS — kompleksowe usługi sieci firmowych w formie abonamentu.
 • Chmura publiczna.

Jakub Jedynak zwraca uwagę na to, że: ITH stawia na kompleksowe rozwiązania IT dla swoich klientów, wspierając ich wewnętrzne zespoły IT, zamiast rywalizować z nimi. Firma wyróżnia się na rynku dzięki elastycznemu i partnerskiemu podejściu do współpracy z klientami.

Usługi ITH można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem parametrów, jak i czasu trwania umowy. Klienci mają możliwość wyboru między umowami długoterminowymi, na czas nieokreślony czy nawet w modelu pre-paid.

Niko Bałazy, CEO ITH, podkreśla, że: ITH jest jednym z niewielu dostawców usług IT na rynku biznesowym, którzy oferują pełną elastyczność, dostosowując się do dynamicznych potrzeb klientów i stale się rozwijając. Główne biura ITH znajdują się w Warszawie i Krakowie, a w planach długoterminowych firma przewiduje otwarcie własnego Data Center w Małopolsce oraz debiut na giełdzie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here