Samsung szkło hartowane – przestań obawiać się o swój telefon

0
1314

Szukasz asortymentu, który pozwoli Ci zabezpieczyć swój smartfon przed uszkodzeniami? Wystarczy zainwestować w etui lub case, które będzie służyć do odizolowania obudowy od warunków zewnętrznych i szkło lub folię na ekran. Pamiętaj jednak o tym, by były to gadżety dopasowane do Twojej konstrukcji, ponieważ wtedy będą one w pełni kompatybilne i zagwarantują one najwyższy poziom zadowolenia.

Jeżeli masz możliwość zainwestowania w markowe komponenty, z pewnością warto je wybrać, np. Samsung szkło hartowane będzie o wiele lepszej jakości, niż akcesoria z azjatyckich sklepów internetowych. Jeśli jednak szukasz zamienników w atrakcyjnych cenach, bez wątpienia łatwo jest je znaleźć w sklepach i u dystrybutorów, którzy cieszą się wieloma pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów. Wystarczy więc wiedzieć, gdzie należy szukać takich produktów.

Samsung – szkło hartowane, czy folia do Twojego aparatu?

Wiele osób w dalszym ciągu wybiera folie, która jest po prostu dużo tańsza, więc stanowi w pewnym sensie atrakcyjną propozycję dla osób oszczędnych. Warto jednak spojrzeć na pośrednie korzyści, które mogą wynikać z tego, że Samsung szkło hartowane jest lepszym wyborem, który w pewnych sytuacjach pozwala zaoszczędzić więcej pieniędzy.

Folia oczywiście ochroni wyświetlacz przed delikatnymi zarysowaniami, które mogą być spowodowane między innymi obecnością kluczy w kieszeni. Czasem jednak przedmioty w torbie lub spodniach ułożą się w tak niefortunny sposób, że napięcie będzie bardzo duże, a co za tym idzie, prawdopodobnie zarysowanie będzie głębokie. Szkło hartowane w takich sytuacjach sobie poradzi, ponieważ jest twarde, folia już niestety nie. Chociaż scenariusz jest teoretycznie mało prawdopodobny, wystarczy przypomnieć sobie, jak często chowamy smartfon do kieszeni i jak często go wyciągamy, by zauważyć, że nawet w ciągu jednego dnia jest to kilkanaście lub kilkadziesiąt razy.

Gdzie kupić?

Najlepszym wyborem są renomowane salony marki. Nie zawsze dysponują one jednak akcesoriami dla starszych modeli, gdyż po wypuszczeniu nowego modelu, zazwyczaj zaczynają skupiać się na nim, więc jeżeli posiadasz już dwuletni aparat, prawdopodobnie ciężko będzie znaleźć w takim miejscu kompatybilne Samsung szkło hartowane. Na ratunek przychodzą więc sklepy oferujące wysokogatunkowe zamienniki. Okazuje się, że nie muszą być one wcale gorszej jakości i bardzo często nie można nawet odróżnić, który produkt jest oryginalny. Warto jednak mieć pewność, że dystrybutor to sprawdzona firma.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here