Integracje InsERT Subiekt GT

0
1724

InsERT to systemy do obsługi sprzedaży, księgowości, finansów, kadr i płac. Działa z powodzeniem na rynku od przeszło 25 lat, a z jego licencji skorzystało już wielu użytkowników.  Subiekt GT to jeden z najbardziej nowoczesnych systemów sprzedaży, który został stworzony z myślą o właścicielach sklepów oraz punktów usługowych. Jest on następcą popularnych w Polsce systemów InsERT takich jak: Subiekta 4, Subiekta 5 oraz Subiekta dla WIndows. Subiekt GT to sprawny system, który został wyposażony w nowoczesne rozwiązania, a jego obsługa jest prosta, przyjazna i wszechstronna. Jest to jeden z najczęściej wybieranych programów do wspomagania sprzedaży.

SPRZEDAŻ I MAGAZYNY

Firmy poszukujące sprawdzonej i skutecznej pomocy, która zasili sprzedaż, mogą wybierać spośród szerokiej gamy oprogramowania, oferowanego w ramach Subiekt GT. Dzięki wybranemu rozwiązaniu będziemy mogli z łatwością prowadzić nie tylko kartoteki kontrahentów, ale także kartoteki towarów i usług, kompletów i opakowań zwrotnych wraz z rozbudowaną kalkulacją cen. Subiekt GT zapewnia pełny rozdział dokumentów magazynowych i handlowych, jak również umożliwia pojedyncze lub zbiorcze generowanie faktur do dokumentów WZ.

KSIĘGOWOŚĆ I FINANSE

Wśród podstawowych możliwości oprogramowania znajdziemy pełną obsługę rozrachunków, zarówno należności jak i zobowiązań. Będziemy mogli tworzyć wiele różnorodnych zestawień, raportów i analiz. W prosty i przyjazny sposób będziemy mogli prowadzić naszą rachunkowość bez obaw, że popełnimy jakiś błąd, lub umknie nam ważny termin księgowy. Co więcej system współpracuje z kasami i drukarkami fiskalnymi, czy czytnikami kodów kreskowych.

KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW

Księga przychodów i rozchodów to bardzo ważna część każdego przedsiębiorstwa, wymagająca skrupulatnego prowadzenia. System umożliwia pełną integrację z taką księgą, dzięki czemu uda nam się zaoszczędzić czas i mieć pewność, że wszystko zostanie zapisane w sposób prawidłowy.

SFERA DLA SUBIEKTA GT

Dla klientów, którzy pragną dopasować Subiekta GT do specyficznych wymagań, proponowany jest dodatek umożliwiający rozbudowę systemu sprzedaży pod nazwą Sfera dla Subiekta GT.

SPECJALNE PAKIETY I INTEGRACJE

Subiekt GT umożliwia również rozszerzenie funkcjonalności, poprzez udostępnienie specjalnych pakietów: niebieskiego, zielonego oraz czerwonego. Całkiem nowe możliwości stwarza integracja Subiekta GT z vendero i Sello. Dzięki niemu uda nam się poszerzyć rynek zbytu, a towary będą mogły być sprzedawane również na aukcjach (Sello) oraz w internecie (vendero).

Subiekt GT to część linii InsERT GT, w skład której wchodzi również:

  • Rachmistrz GT – oprogramowanie służące do prowadzenia rachunkowości w postaci książki przychodów i rozchodów lub ewidencji podatku zryczałtowanego.
  • Rewizor GT – służący do prowadzenia księgi handlowej
  • Gratyfikant GT – system kadrowo-płacowy.
  • Gestor GT – odpowiedzialny za relacje z klientem.

Oprogramowanie InsERT to system, który pozwala na zwiększenie funkcjonalności używanego programu. Dzięki abonamentowi mamy dostęp do regularnych aktualizacji i ulepszeń działającego już systemu. Dedykowany jest zarówno dla małych przedsiębiorstw, jak i dla dużych firm. Jego zaletą jest fakt, że nawet przy zwiększeniu liczby stanowisk w firmie, nie trzeba kupować oddzielnej licencji.

Wystarczy zalogować się na konto i już można korzystać z programu. InsERT zapewnia swoim klientom wsparcie techniczne, pomoc telekonsultanta, a także szkolenia. Dba o bezpieczeństwo danych i gwarantuje dobrą jakość, czego najlepszym dowodem jest pokaźna liczba zadowolonych klientów.

Integracje Insert SubiektGT znajdziesz tutaj: https://sellintegro.pl/10-insert-subiekt-gt

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here