Z powodu, że zepsuł Ci się obecny telewizor lub po prostu chcesz zaznać lepszej jakości, postanowiłeś zmienić telewizor i zastanawiasz się nad marką? Czemu by nie postawić karty na telewizory Sony. Marka Sony od jakiegoś już czasu robi, niezłe zamieszenie na rynku telewizorami typu Bravia. Jest to świetny wybór, jeśli lubisz we własnym domu przeżywać emocje porównywalne do wizyty w kinie czy na stadionie. Niezależnie od tego, czy bardziej jesteś fanem sportu, czy twoja rodzina bardziej preferuje seriale ta marka dzięki świetnemu wyglądowi, od razu przyciąga wzrok wszystkich. Jeśli dostosujemy dobre jakości soundbary, otrzymujemy naprawdę wizualny standard kina.

Czy dla samego wyglądu sprzętu warto w niego zainwestować? Telewizory Sony

Telewizory SonyOczywiście, że nie jednak wygląd nie jest jedynym aspektem opowiadającym za marką Sony. Przede wszystkim jest to wygoda, wyobrażasz sobie sytuację, gdy od większości urządzeń multimedialnych w domu masz tylko jeden pilot od telewizora? W opcji bravia sync jest to możliwe dzięki zastosowaniu pilota multimedialnego.
Jeżeli stawiasz w pierwszej kolejności na jakość, tutaj Sony też w większości modelów cię nie zawiedzie. Jasność, kontrast oraz idealnie dopasowane tempo wyświetlania danej liczby klatek na sekundę powoduje standard wyświetlanego obrazu w bardzo pozytywnym świetle. Jeżeli chodzi o samą kwestię nie obrazu a dźwięku, również ciężko doszukać się minusa.

Minusy

Byłoby za pięknie, jednak gdyby telewizory Sony w swoim pięknie zamkniętych urządzeniach pozostały bez skazy. Jeśli ktoś ceni sobie rozwiązania nowszych telewizorów Smart TV jako centrum rozrywki domu, może być zawiedziony wyborem Sony. Brak podstawowych aplikacji w niektórych przypadkach nawet nie posiadamy w oprogramowaniu przeglądarki internetowej, więc pomimo wysokiej klasy podzespołów otrzymujemy dobre zestawienie, nie mamy możliwości go wykorzystania. Drugim przykładem braku, z którym klienci od lat ubolewają, jest dostępnej aplikacji platformy VOD od Home Box Office, a dokładniej mówiąc, nie oglądniemy bazy HBO GO na telewizorach sony przez brak wtyczki Silver light od Microsoft.

Jeżeli jednak nie końca korzystasz z aplikacji i podobnych funkcji w telewizorze, Sony na pewno jest wart przemyśleń.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here