Telewizor to najważniejsza część salonu. Dobry telewizor powinien mieć super jakość obrazu i dobry dźwięk. Każdy teraz patrzy również na cale. Im więcej cali tym lepszy obraz. Ale nie trzeba kupować ogromnego telewizora, by cieszyć się jego świetną jakością. Mniejsze modele telewizorów również są dobre. Poza tym duży telewizor czasami nie zmieści się tam, gdzie użytkownik chciał go ustawić. W tym artykule przedstawię najlepsze telewizory Samsung z większą i mniejszą ilością cali.

Zacznę od telewizora Samsung UE55TU8002K

telewizory samsungTen telewizor posiada 55 cali. Funkcje jakie posiada ten model to: HDR, Smart Tv, Wi-Fi, USB-multimedia, TimeShift, Bluetooth, PiP- tuner, 3x HDMI, 2x USB.
Ten telewizor posiada krystaliczny wyświetlacz, dzięki któremu wszystkie barwy pozostają żywe i wyraziste. Crystal 4K sprawia, że obraz w telewizorze jest w wysokiej jakości. Telewizor idealnie nadaje się do grania. Ten model polecam szczególnie osobom, które uwielbiają oglądać filmy. Dzięki tak wysokiej jakości obrazu można zobaczyć wyraźnie każdy detal. Cena takiego telewizora waha się pomiędzy 2299, a 2799 zł. Karta produktu tego modelu to A.

Telewizor Samsung UE75TU7002K

Dzięki tak dużej rozdzielczości ekranu mamy możliwość ujrzenia najdrobniejszych szczegółów. 4-rdzeniowy procesor sprawia, że dużo szybciej wykonujemy na tym telewizorze zadania. Możemy odtwarzać zdjęcia, filmy oraz muzykę bezpośrednio przez złącze USB. Cena tego telewizora waha się pomiędzy 4799, a 4399 zł. Za niego już płacisz więcej, ale jest naprawdę wart swojej ceny.

Telewizor Samsung QLED QE82Q950RBT

Dzięki rozdzielczości 8K możemy podziwiać wszystko w szczegółach. Inteligentne skalowanie urealnia to, co oglądasz. QLED zmniejsza zakłócenia obrazu. Dzięki Sztucznej Inteligencji każda scena, która jest pokazana na telewizorze doprowadzana jest do perfekcji w czasie rzeczywistym. Qunatum HDR 4000 sprawia, że widz doświadcza niewyobrażalnej głębi obrazu. Telewizor sam zarządza podświetleniem. W rozdzielczości 8K zawartych jest 33 milionów pikseli, dzięki którym widz doświadcza niewyobrażalnych wrażeń. Za ten telewizor trzeba dużo zapłacić, 33599 zł. Ale cena adekwatna jest do tego co telewizor oferuje.

Telewizory QLED

Najczęściej kupowanym telewizorem są QLED. Czemu? Dlatego, że obraz w nich jest bardzo wyrazisty. Posiadają również nowoczesne funkcje co sprawia, że ten model jest popularny. A niektóre QLED nie są drogie, ich cena zaczyna się od 2000 zł. Oczywiście im niższa cena tym mniej cali. Ale nie trzeba kupować aż tak dużego telewizora, żeby móc cieszyć się pięknym obrazem. Coraz więcej ludzi decyduje się na kupno mniejszych telewizorów. Dlatego, że nie zajmują tyle miejsca.

Telewizory Samsung posiadają bardzo cieniutkie obramowanie co sprawia, że telewizor wydaje się większy. Te modele, które zaprezentowałam wyżej są najlepiej oceniane przez klientów. Warto jednak czekać na promocję, bo wtedy cena tych telewizorów spada. Oczywiście marka Samsung ma jeszcze więcej modeli. Ale te, które zaprezentowałam zadowolą każdego. Przede wszystkim graczy, ponieważ każdy najmniejszy detal w grze widać bardzo wyraźnie. Do tego dźwięk w tych telewizorach jest naprawdę genialny.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTelewizor 50 cali
Następny artykułTelewizor LG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here