W dzisiejszych czasach społeczeństwo spędza dużą część swojego wolnego czasu w centrach handlowych. W większości przypadków odwiedziny nie mają żadnego celu – od co zwykła przejażdżka. Jedziemy bez konkretnego założenia, a niejednokrotnie wychodzimy z nowymi sprzętami – niekiedy na kredyt. Zjawisko to jest na tyle powszechne, że producenci sprytnie je wykorzystują zapełniając już uginające się półki kolejnymi, nowymi modelami.

Telewizor Philips

telewizor philipsSklepy skonstruowane są w ten sposób, żeby już z daleka przyciągały uwagę klientów. Hasła reklamowe wsparte odpowiednim oświetleniem widać już z daleka. To samo tyczy się sprzętu, natomiast żeby go było widać musi być duży. uwagę potencjalnego klienta przyciąga również jakiś ruch. To właśnie dlatego na witrynach elektro marketów wyeksponowane są zazwyczaj duże i drogie modele telewizorów z wyświetloną demonstracją producencką – oczywiście odpowiednio przygotowaną i zretuszowaną. To przyciąga uwagę. Niektórzy producenci poszli krok do przodu i zastosowali innowacje, które również pomagają przyciągnąć do siebie klienta.

Telewizor Philips już z serii szóstej posiada system ambilight – czyli zestaw diod ledowych zainstalowanych z tyłu telewizora. Kolory tła wyświetlanego obrazu są odpowiednio mieszane, kalibrowane i wyświetlane za pomocą technologii. Przy odpowiedniej ekspozycji (ekspozytor z jednorodnym tłem, najlepiej białym) diody optycznie powiększają matrycę co jeszcze bardziej zwraca uwagę nawet z daleka. Nie jest to efekt tylko wizualny, ale duże udogodnienie w użytkowaniu. Udowodniono bowiem, że oglądając telewizor wieczorem, przy zgaszonym świetle oczy nie skupiają się tylko li wyłącznie na obrazie, ale dzięki technologii ambilight również na kolorach emitowanych z tyłu telewizora. Dzięki temu nasz wzrok – szczególnie po całym dniu, nie jest narażony na dodatkowe zmęczenie. Ponadto oczywiście również w domu powiększa optycznie matrycę co potęguje efekt dużego ekranu w domowym zaciszu.

Czy warto kupić telewizor Philips?

Nie ważne czy tego chcemy czy nie – wpływ mediów społecznościowych, telewizji i radia jest tak ogromny że czasami wywołuje u nas potrzebę zakupu produktu, którego zmiany nie planowaliśmy. Jeżeli zareagujemy na głosy producentów, możemy być pewni, że przyjeżdżając do centrum handlowego potęgujemy szansę na zakup towaru. Wszystkie witryny są już przygotowane na nasze przyjście i gościnnie przyciągają nasz wzrok z daleka.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here