Nadszedł ten moment, kiedy mój staromodny telewizor uległ awarii i za żadne skarby nie dało się go naprawić. Właściwie, to nie wiem, czy znalazłby się fachowiec, który umiałby tego dokonać. Akurat niedawno miałam spory zastrzyk gotówki, więc postanowiłam wybrać nowy sprzęt. Nie znam się jednak ani trochę na najnowszych i najlepszych modelach telewizorów, koledzy z pracy zachwalają tylko jedną markę, która jest, niestety, poza moim zasięgiem. Nie może być jednak tak, że tylko jedną markę opłaca się kupować. Postanowiłam sprawdzić ranking telewizorów i dowiedzieć się w co warto zainwestować i jakie parametry powinien mieć telewizor idealny.

Ranking telewizorów

Ranking telewizorówNa czym mi zależy? Duży ekran to absolutne minimum moich wymagań, pięćdziesiąt pięć cali myślę, że wystarczy. Niektóre z telewizorów posiadają funkcję smart, po dokładnym zapoznaniu się z opisem i atutami tej funkcji stwierdzam, że też muszę ją mieć w swoim nowym telewizorze. Aby można było w pełni cieszyć się filmami, dobrze, gdy odbiornik ma wysoką częstotliwość. Wszyscy polecają oprogramowanie Android, pewnie też wezmę. Znalazłam już kilka modeli od różnych producentów i teraz pozostaje mi tylko porównać je ze sobą i wybrać ten najbardziej odpowiedni. Telewizory mogą łączyć się same z Internetem, co jest dla mnie nowością, i muszę powiedzieć, że tak samo mnie to przeraża i fascynuje. Jak to sam się łączy? Czy telewizor może być aż tak inteligentny? Czy niesie to za sobą jakieś zagrożenia? Po krótkim namyśle stwierdziłam, że mój paranoiczny umysł trochę przesadza i zlekceważyłam to.

Zakup telewizora w sklepie internetowym

Nie mam zwykle czasu na zakupy w sklepach stacjonarnych, poza tym irytuje mnie nachalność sprzedawców, którzy próbują mi wcisnąć model, którego wcale nie potrzebuję. Brak mi też wiedzy merytorycznej na temat sprzętu RTV, więc dyskusja z nimi nie sprawia mi frajdy. Ranking, który przejrzałam był na tyle dobry, że wyrobiłam sobie swoje zdanie i wiem dokładnie, czego potrzebuję. Zamawiam za pomocą stron internetowych i za parę dni mam telewizor w domu. Mam nadzieję, że jakiś miły pan pomoże mi go podłączyć.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here