Telewizor gości w niemal każdym polskim domu. Świadomie rezygnują z niego tylko nieliczni, jeśli nie mówimy o względach finansowych. Na rynku są dziś dostępne telewizory różnych firm, a jedną z nich jest Philips.

Pilot do telewizora Philips

Pilot do telewizora PhilipsOczywiście trudno sobie dzisiaj wyobrazić telewizor bez pilota. Jest to w obecnych absolutne minimum do sterowania telewizorem. Na rynku są dostępne modele coraz nowocześniejsze – można na nich oglądać nie tylko tradycyjną telewizję, ale i materiały z Internetu. Jedno jest jednak pewne – trudno byłoby cokolwiek wyegzekwować od telewizora nie posiadając pilota, który będzie z nim kompatybilny. Kupując telewizor, dostajemy pilot do telewizora Philips w zestawie. Trzeba sobie powiedzieć jasno, że pilot to najszybciej psująca się część całego zestaw zwłaszcza jeśli bywa używany często. Oczywiście nie oznacza to, że pilot będzie działał tylko rok, czy dwa. Po prostu zdarza się, że po wielu latach użytkowania, telewizor wciąż działa i to nawet nienagannie, a pilot odmawia już posłuszeństwa. I nie jest to wina wyczerpanych baterii. Oczywiście da się dokupić nowy pilot. Najlepiej, jeśli będzie markowy, ale to z kolei bywa trudne. Zwłaszcza, jeśli chodzi o model telewizora, który już ma swoje lata.

Gdzie kupić nowy pilot?

Jednak – tak czy owak – zepsuty pilot nie jest dziś powodem do wymiany telewizora, zwłaszcza jeśli działa on dobrze. O pilot do telewizora Philips można pytać np. w sklepach ze sprzętem RTV, na portalach ogłoszeniowych i sprzedażowych albo po znajomych, jeśli wiadomo, że ktoś nie pozbywa się takich rzeczy. Choć – trzeba przyznać – że mając dobry telewizor, można tez liczyć na dobrą jakość samego pilota. A ile razy pilot ginie? Pilot bywa jednym z najczęściej szukanych przedmiotów w domu – obok kluczy i telefonów komórkowych. Dlatego dobrze, żeby miał na stałe swoje miejsce i był tam bezwzględnie odkładany, kiedy kończymy oglądać telewizję. A ilu osobom zdarzyło się pilota zalać np. herbatą? Tak, polot to jedne z tych przedmiotów, który potrafi przejść to i owo w ciągu swojego „życia”.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTelewizory manta
Następny artykułTelewizor OLED

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here