Etui zabezpieczające kluczyki typu keyless do samochodu

0
812

Posiadając nowoczesny samochód warto pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu kluczyków. Kradzież samochodu w dzisiejszych czasach nie jest ogromnym wyczynem, z tego względu trzeba pomyśleć o następstwach braku ochrony kluczyków.

Złodzieje stają się coraz bardziej sprytni i zaprzestają fizycznej kradzieży samochodu. W dobie technologii łatwiej przejąć pojazd za pomocą przechwycenia sygnału z kluczyka. Jest to bardzo częsta taktyka, dużo mniej inwazyjna, zaoszczędzająca czasu oraz możliwego uszkodzenia zamka bądź drzwi samochodu. Złodzieje stosują taką taktykę, ponieważ znacznie szybciej mogą odjechać ukradzionym autem oraz dokonać kradzieży będąc niezauważonym.

Etui keyless go posiada funkcję, która uniemożliwi przechwycenie sygnału przez złodzieja. Kluczyk wkładany do torby bądź kieszeni nie wyemituje sygnału, dzięki czemu kradzież powyższą metodą będzie niemożliwa. Warto się zaopatrzyć w etui na kluczyk keyless, ponieważ może to zaoszczędzić nam wielu zmartwień. Dodatkowo jest starannie wykonane z bardzo dobrego materiału, dzięki czemu wygląda jak zwyczajne etui. Jest wykonane z czarnej skóry, dzięki czemu prezentuje się klasycznie i elegancko z klasą. Takie rozwiązanie świetnie pasuje do każdego rodzaju stylizacji. Nadaje się do większości modeli samochodów.

Etui zabezpieczające kluczyki typu keyless do samochodu jest połączeniem funkcjonalności oraz wizualnej prezencji, dzięki czemu doskonale zabezpieczy nie tylko samochód, ale również karty płatnicze zbliżeniowe. Etui posiada liczne przegródki na różnego rodzaju dokumenty. Takie rozwiązanie może nam zapewnić nie tylko zabezpieczenie kluczyków samochodowych, a także pozwoli na przechowywanie wszystkich niezbędnych dokumentów w jednym łatwo dostępnym miejscu. Obecność karabińczyka ze skórzanym paskiem umożliwia przypięcie etui między innymi do spodni, portfela, torebki, breloka z kluczami czy też innego ogólnodostępnego miejsca. Etui jest dostępne na wielu stronach internetowych, dzięki czemu możliwy jest jego zakup on-line z szybką dostawą bezpośrednio do domu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here