Akcesoria filtrujące wodę

0
609

Picie wody z kranu już nikogo nie powinno dziwić. Woda z kranu po wcześniejszym przefiltrowaniu jest jak najbardziej zdatna do picia, pozbawiona metali ciężkich i zanieczyszczeń. Pijąc kranówkę, zaoszczędzimy sporo pieniędzy, które normalnie wydalibyśmy na wodę butelkowaną. Ponadto unikniemy gromadzenia w swoich koszach plastikowych butelek, więc zadbamy w ten sposób o środowisko, wspierając modny ostatnio nurt zero waste.

By przerzucić się z wody w butelkach na wodę z kranu, należy zaopatrzyć się w dobrej jakości produkt przeznaczony do filtrowania wody. Idealnie sprawdzą się w tym celu dzbanki filtrujące Brita, które możemy dostać zarówno stacjonarnie, jak i na stronie internetowej sklepu tej marki.

Dzbanek firmy Brita dzięki innowacyjnej technologii filtrującej kranówkę, zapewni nam wodę o dobrym smaku bez zanieczyszczeń. Taka przefiltrowana woda nadaje się nie tylko do picia. Możemy ją wykorzystać do przygotowania potraw, np. zup oraz wlewać do czajnika w celu jej zagotowania. Smak dań od razu się poprawi, a w czajniku nie będzie osadzał się kamień, przez co przedłużymy jego żywotność.

Dzbanki filtrujące Brita wyposażone są w wymienny filtr. O jego wymianie poinformuje nas wskaźnik elektroniczny, który znajduje się na pokrywce dzbanka. Dzięki niemu nie zapomnimy o zmianie filtra i będziemy cieszyć się wodą o doskonałym smaku każdego dnia. Prosty design wpisze się w styl każdej kuchni, a dla osób lubiących kolorowe gadżety kuchenne, firma Brita oferuje dzbanki z pokrywkami w różnych barwach.

Dla zabieganych, osób, które lubią mieć butelkę wody zawsze przy sobie, polecane są butelki filtrujące Brita. To świetna alternatywa dla wody butelkowanej. Butelki dostępne są o różnej pojemności i w bogatej kolorystyce. Staną się nieodłącznym elementem każdego treningu. Posiadają filtr wymienny, sama butelka jest wielokrotnego użytku. Butelka stabilnie stoi, możemy ją postawić, albo wrzucić do plecaka czy torebki- bez obaw, że pęknie. To świetny sposób, by zadbać o planetę, oszczędzając jej kolejnych plastikowych opakowań.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here